Reference klientů

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mgr. Martinu Strýčkovi za rychlou a operativní spolupráci při zajištění právní pomoci.

Profesionalita, s jakou se věnoval nám i protistraně, je opravdu vynikající. Servis se netýkal jenom přípravy dokumentace, ale i osobního kontaktu při jakýchkoliv pochybnostech zúčastněných stran.

Ještě jednou děkuji za profesionální jednání v příjemném prostředí. Těším se na další spolupráci.

Ulmanová Michaela

Vážený pane Mgr., mnohokrát Vám děkuji za Vaši spolupráci a ráda bych zanechala na Vašich stránkách referenci.

Na doporučení jsem kontaktovala Vaši kancelář. Vaše rychlost i Vaše flexibilita jsou opravdu ocenitelné. S Vaší profesionalitou jsme dokázali v rychlosti vše potřebné vyřešit a dostat se k cíli.

Přeji Vám mnoho dalších pracovních úspěchů a určitě Vás doporučím.

Gabriela R.

Vážený pane magistře, dovolte mi, abych Vám srdečně poděkovala za Vaše právní služby. Váš přístup byl vysoce profesionální a nepostrádal lidskost.

I když se spor vinou protistrany opakovaně prodlužoval, Vy jste vždy jednal rychle a korektně. Vysoce si cením Vaší snahy dovést kauzu bez zbytečných průtahů k rychlému a úspěšnému konci.

Vaše služby mohu vřele doporučit. Případu jste se soustředěně věnoval a mně, jako klientovi, vždy otevřeně předkládal další možnosti vývoje dané situace.

Mgr. Ivana Kašparová- ředitelka základní a mateřské školy

Vážený pane magistře, moc Vám děkujeme za vyřešení naší situace. Bez Vás ještě stále čekáme na předání domu a zřejmě by k žádné koupi domu nedošlo.

Doporučuji všem nechat si zkontrolovat všechny smlouvy týkající se koupi nemovitosti, hlavně co se týče rezervační smlouvy od realitní kanceláře! Je pravda, že pan magistr nenabízí levné služby, ale je opravdovou špičkou! Je rychlý, efektivní a neslibuje nic, co nedokáže vyřešit.

Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Mgr. Lakatosová

Využívám této možnosti podělit se o zkušenosti se službami pana Mgr. Strýčka. Doposud jsem jeho služeb využil ve dvou případech a pokaždé se mi dostalo rychlé a fundované pomoci.

Krom toho byl pan magistr vždy připraven a ochoten vysvětili všechny náležitosti a souvislosti případů se týkajících. A to takovým způsobem, abych jako právní laik co nejlépe porozuměl jak podniknutým krokům, tak výsledkům, kterých bylo (i nebylo), dosaženo.

Za sazbu, kterou si účtuje, jsem dostal adekvátní profesionální službu a nebudu váhat se na něho v budoucnu opět obrátit.

Ing. Kučera, Ph.D.